Başkanın Mesajı

Yeşilin en güzel tonlarının hakim olduğu her karış toprağı tarihi barındıran güzide ilçemiz Ağlasun’a hizmet etmek için devraldığımız Ağlasun Belediyesini ve ilçemizi en kısa zamanda hak ettiği noktaya çıkarmak öncelikli hedefimizdir. Biz bahane üretmeyeceğiz çünkü biz biliyoruz ki sorunun çözümünde yer almayan o sorunun bir parçasıdır.

Ağlasun ilçesinin gelişim seviyesini ve halkının yaşam kalitesini sürekli artırmak maksadıyla etkinliklerde ve faaliyetlerde bulunmak misyonumuz, Ağlasun Belediyesinin belediyecilikte örnek olmasına katkı sağlamak vizyonumuzdur. Belediyeler artık yalnızca su, kanalizasyon, yol, temizlik işleri, ruhsat düzenlemek v.b. hizmetlerle sınırlı, klasik belediyeciliği sürdüremez. Gelinen nokta; Belediyelere, yörelerimizin sosyal ve ekonomik açıdan kalkınabilmesi, turizmin başta Türkiye ve Dünyaya tanıtılması, halkın refah düzeyinin artırılması gibi en temel sorunlara da çözümler arama ve bulma görevini vermektedir. Halkımızın yaşam kalitesinin yükseltilmesi ile doğrudan ilişkili olan bu yeni görevler, yeni bir hizmet anlayışını da zorunlu kılmaktadır. Halkımızı modern, çağdaş ve standartları yüksek bir ilçede yaşatmak için çalışmalarımız devam edecektir.

Hemşerilerimizin, bizlere desteği devam ettikçe, Ağlasun İlçemizi hep birlikte, ekonomik, sosyal ve kültürel yönden gelişmiş bir ilçe haline getireceğiz.

Ağlasun Belediyesi İlçemize layık olduğu güzellik ve refah düzeyine yükseltme çabamızda bizleri yalnız bırakmayan, katkı ve desteğini esirgemeyen tüm Ağlasun halkını bütün çalışmalarımızda yanımızda göreceğimizi biliyoruz.

Belediyemizin çalışmalarına katkı ve desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederim. Saygılarımla.

Ali ULUSOY Ağlasun Belediye Başkanı

Hemen Ara
Whatsapp